Хабарлама

ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ПРЕЗИДЕНТІНІҢ КЕЗЕКТЕН ТЫС САЙЛАУЫ
2019 жылғы 9 маусым
Мәртөк ауданының аумақтық, учаскелік сайлау комиссияларының құрамдары және сайлау учаскелерінің шекаралары туралы
Х А Б А Р Л А М А
АУДАНДЫҚ САЙЛАУ КОМИССИЯСЫ
Мәртөк ауылы, Сейфуллин көшесі 38, әкімшілік ғимараты,
тел. 21-3-41
Бердиев Кәрімжан Омарбекұлы – төраға
Тұрлығұлова Макуза Аманғалиқызы – орынбасар
Өтепбергенова Гүлжамал Асылгерейқызы – хатшы
Комиссия мүшелері:
Айтназаров Мұрат Шикалұлы
Байтурова Дана Исембіғалиқызы
Бегжанова Гүлнұр Базарбайқызы
Ониськова Елена Брониславовна
МӘРТӨК АУДАНЫ БОЙЫНША САЙЛАУ УЧАСКЕЛЕРІНІҢ ШЕКАРАЛАРЫ
№ 266 сайлау учаскесі Орталығы: Мәртөк ауылы, Абай көшесі 22, № 1 орта мектеп
Шекарасы: Мәртөк ауылы: М.Әуезов көшесі № 5, 5а, 13, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 42, 43, 44, 46, 47, 49, 50, 50б, 51, 53, 55, 56, 58, 59, 60, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 90, 91,92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 103, 105. Жамбыл көшесі № 6, 13, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51,52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100. Р.Мир-Хайдаров көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27. Абай көшесі № 1, 1а, 1д, 2, 2д, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 20б, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33. Қ.Медетов көшесі № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 38, 41. А.Байтұрсынов көшесі № 1, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 24а, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44. М.Дулатов көшесі № 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33. Б.Момыш-ұлы көшесі № 1/1, 1/2, 2, 2а, 3/1, 3/2, 4, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13/1, 14, 16, 15/1,15/2, 18. Ш.Уәлиханов көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1,4/2, 5/1, 5/2, 7, 9, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 13, 15, 17, 19. Ы.Алтынсарин көшесі № 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 24, 25, 26а, 28, 29, 31, 33, 35, 39. Жанғалиев көшесі № 9/1, 9/2, 9а, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 11/3, 11а, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21/1, 22, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 29/2, 30, 31/1, 31/2, 33. С.Сейфуллин көшесі № 11, 12, 14, 15, 20, 22, 24, 32, 34, 40, 48, 55, 58, 60, 75, 87, 89, 93, 127, 129, 143, 167. 312 Атқыштар дивизиясы көшесі № 14, 16, 18, 18а, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34/1, 34/2, 35/1,35/2, 36, 37, 37а, 37б, 38, 38а, 39, 39а, 40, 41/1, 41/2, 41/3, 42,43/1, 43/2, 43/3, 43/4, 44, 45/1, 45/2, 45/3, 45/4, 46/1, 46/2, 47, 48/2, 49, 50, 50а, 51, 52, 52а, 53, 54, 55/1, 55/2, 56, 56а, 57/1, 57/2, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 66, 66а, 67, 69, 69а, 71а, 73, 73а. Губин көшесі № 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32/1, 32/2, 33, 34/1, 34/2, 35, 36/1, 36/2, 36а, 37, 40/1, 40/2, 44, 47а, 47б, 48, 49/1, 49/2, 50/1, 50/2, 53, 54, 58, 59, 65, 67, 69, 77. Мазков көшесі № 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 40, 41/1, 41/2, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 49а, 50, 53, 53а, 54, 54а, 55, 58, 59, 60, 62, 69, 73, 74/1. Озмитель көшесі № 2, 4, 6, 10, 13, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 26, 29, 30, 31/1, 31/2, 32, 33/1, 33/2, 34, 35/1, 35/2, 36, 37/1, 37/2, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 59, 61, 65, 72. Б.Майлин көшесі № 14, 16, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34/1, 34/2, 35, 36/1, 36/2, 38/1,38/2, 46/1, 46/2, 46/3, 46/4, 47, 48, 48а, 50. Кожемякин, Желтоқсан, Тәуелсіздік, Астана көшелері.
№ 267 сайлау учаскесі Орталығы: Мәртөк ауылы, Озмитель көшесі 5, «Балалар шығармашылығы орталығы» МКҚК ғимараты
Шекарасы: Мәртөк ауылы: Есет Көкеұлы көшесі № 1, 1а, 1б, 1ж, 1и, 1л, 1н, 1п, 1р, 1с, 1ф, 1э, 1ю, 1/1, 2а, 2б, 2г, 2к, 3, 3б, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25/1, 25/2,26, 28, 29/1, 29/2, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53,54, 56, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67,68, 69, 69а, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 88, 90, 94, 98/1, 98/2, 98/3, 98/4, 100/2, 100/4. Н.Байғанин көшесі № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 82. Бөкенбай батыр көшесі № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9а, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 61, 62, 64, 66, 67,68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85. Ы.Алтынсарин көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6,7, 8, 8а, 9, 10. Жанғалиев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 8б. Сейфуллин көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14. 312 Атқыштар дивизиясы көшесі 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17. Губин көшесі № 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13. Озмитель көшесі № 1, 1/1, 1/3, 1/4, 9, 11. Мазков көшесі № 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14. Б.Майлин көшесі № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13а, 15, 15а, 17. Т.Өтебалинов, Жангельдин, Нефтебаза, К.Бәйсеитова, Мұканов, Мұратбаев, Жастар, Ю.Бондарев, О.Бердиев, Ш.Берсиев, Достық, Жұмысшылар, Пономаренко көшелері.
№ 268 сайлау учаскесі Орталығы: Мәртөк ауылы, Жамбыл көшесі № 125, № 2 мектеп-гимназия
Шекарасы: Мәртөк ауылы: Есет Көкеұлы көшесі № 77, 79, 83, 85, 87, 93, 95, 97, 99, 101, 101а, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 110, 111а/1, 111а/2, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122/1, 122/2, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130. Н.Байғанин көшесі № 81, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94а, 95, 96, 97, 98, 106, 107, 108, 109, 111, 111а, 112, 114, 117, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 126а/1, 126а/2, 126в/1, 126в/2, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136. Бөкенбай батыр көшесі № 86, 86а, 87, 88, 90, 91, 93, 94, 95, 97, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 121/1, 121/2, 123/2, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 131, 132, 133, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143,144, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152. М.Әуезов көшесі № 102, 104, 106, 108, 109/1, 110, 111, 112, 113, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 132, 134, 135, 136, 136а, 137, 138, 139, 140, 141, 143, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 152, 156, 157, 158, 162, 164, 166, 168. Жамбыл көшесі № 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 124, 126, 127, 128, 130, 132, 136, 138, 140, 144/1, 144/2, 144/3, 144/4, 144/5, 144/6, 144/7, 144/8. Р.Мир - Хайдаров көшесі № 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 79, 80. Абай көшесі № 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47,48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68а, 69, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 91, 93, 95. Қ.Медетов көшесі № 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59а, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 72а, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 82а, 83, 84, 85, 86, 86а, 87, 88, 89, 89а, 90, 91, 92, 92а, 93, 94, 95, 97. М.Дулатов көшесі № 24, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51. Б.Момыш-ұлы көшесі № 17, 19/1, 19/2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31/1, 31/2, 32, 33, 33/1, 33/2, 34, 36, 38. Ш.Уәлиханов көшесі № 14/2, 14/3, 14/4, 16, 18/1, 18/2, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32/1, 32/2. А.Байтұрсынов көшесі № 25, 25а, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 49б, 50, 51, 52, 53/1, 53/2, 54, 55, 56, 57, 57а, 58, 58а, 59, 59а, 59б, 60, 61, 62, 64, 66, 70, 72, 74, 74а, 76, 76а, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 94а. Иманов, М.Маметова, Ә.Молдағұлова, Батурин көшелері.
№ 269 сайлау учаскесі Орталығы: Мәртөк ауылы, Абай көшесі 131, "Мәртөк орман шаруашылығы" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Шекарасы: Мәртөк ауылы: Есет Көкеұлы көшесі № 133, 135, 137, 139, 140/1, 140/2, 142/1, 142/2, 143, 144/1, 144/2, 145, 146, 147, 148/1, 148/2, 149, 150/1, 151, 152/1, 152/2, 153, 153а, 154/1, 154/2, 155, 156, 157, 161/1, 161/2, 162, 163/1, 164, 165, 166, 167/1, 167/2, 168, 169/1, 169/2, 170, 171/1, 171/2, 172, 173/1, 173/2, 176, 177/1, 177/2, 178, 179/1, 179/2, 180, 181/1, 181/2, 182, 183/1, 183/2, 183/3, 184, 185/1, 185/2, 185/3, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 206/1, 206/2, 207а, 208/1, 208/2, 210/1, 210/2, 212. Н.Байғанин көшесі № 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 175, 176, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 196, 197, 198, 199, 200, 204, 206/1, 206/2, 207, 208/1, 208/2, 209, 210/1, 210/2, 212. Бөкенбай батыр көшесі № 153, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 190, 191, 192, 194, 195, 195а, 196, 197, 198, 199а, 200, 202, 203, 204, 205, 206/1, 206/2, 207/1, 207/2, 208, 209/1, 209/2, 211/1, 211/2, 212, 213/1, 213/2, 214, 216, 217а, 218. М.Әуезов көшесі № 159, 163, 165, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 177а, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208/1, 208/2, 209, 209а, 210/1, 210/2, 211, 212/1, 212/2, 214, 215, 216/1, 216/2, 217, 219/2, 219а, 219а/1, 219б/2, 221, 223. Жамбыл көшесі № 129, 135, 137, 139, 141, 143, 147, 149, 151, 152/1, 152/2, 153, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 185а, 186, 188, 189/1, 189/2, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 198, 199, 200/1, 200/2, 201, 202, 203, 205, 207, 208, 209, 211, 212, 213, 214, 216/1, 216/2, 217, 218/1, 218/2. Р.Мир - Хайдаров көшесі № 82, 83, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 117, 118, 121, 122, 123/1, 123/2, 123/3, 124, 125, 126, 127/1, 127/2, 128, 129, 130, 131/1, 131/2, 131/3, 131/4, 131/5, 131/6, 131/7, 131/8, 131/9, 131/10, 131/11, 131/12, 131/13, 131/14, 131/15, 131/17, 131/18, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 142, 144, 146, 148, 164. Абай көшесі № 90, 92, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 108а, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 117а, 119, 120, 121, 121/2, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128/1, 128/2, 129, 130, 132/1, 133, 133/2, 133а, 134, 134а. Қ.Медетов көшесі № 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109/1, 109/2, 110, 112, 113, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 121а, 122, 123, 125. А.Байтұрсынов көшесі № 63, 65/1, 65/2, 65/3, 67/1, 67/2, 67/3, 69/1, 69/2, 69/3, 71, 73, 75, 77, 79, 81в, 83, 83а, 83б, 85, 85а, 85б, 85г, 85д, 85е, 87, 89, 93, 95, 96, 98, 99, 100, 102, 104, 106, 110, 112, 114/1, 114/2, 114а/1, 116/1, 116/2, 118/1, 118/2, 120/1, 120/2, 120/3, 120/4, 120/5, 120/6, 120/7-8, 121, 122, 124, 125, 126, 127, 129, 130, 131, 132. Т.Бигельдинов, Т.Әубәкіров, Әбдіров, Чепигин, Брусиловский, Ақбұлақ, Бөктеев, Панфилов, Тәжіғұлов көшелері.
№ 270 сайлау учаскесі Орталығы: Қазан ауылы, мектеп Шекарасы: Қазан ауылы.
№ 271 сайлау учаскесі Орталығы: Құмсай ауылы, мектеп Шекарасы: Құмсай ауылы.
№ 272 сайлау учаскесі Орталығы: Сарыжар ауылы, Жеңіс көшесі 4, мектеп
Шекарасы: Сарыжар ауылы: Әйтеке би көшесі №1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 8,9,10,11,11а,12,12а, 12г, 12б, 13,14,14а,15,16,17,18,19, 20, 20а, 20б, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29/3, 32, 35, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 36/5, 36/6, 36/7, 36/8, 38/1, 38/2, 38/3, 38/4, 38/5, 38/6, 38/7, 38/8, 39, 40, 41, 42/1, 42/3, 43, 44/1, 44/2, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52,53,54, 56,58а.
Иманов көшесі №1,2/1,2/2,3,4,5,6/1,6/2,7,8/1, 8/2,9,10/1,10/2,11, 11а,12,12а,12в,12б,13а,13,14,15,16,17,16а,20а,20в,19,18,21,20,23,24,24а,25,26,27,28,29,30,32,32,33,34,35,36,37,38,39,41,43/1,43/2,45/1,45/2,47/1,47/2,49/1,49/2,52,53,55,57,59.
Тренин көшесі №1/1,1/2,2а,2,3/2,3/2, 4,5/1, 5/2,6,7/1, 7/2, 8,9/1,9/2,10, 10б,11/1,11/2,12,13/1,13/2,14, 15,/1,15/2, 16,17/1,17/2,18,18б,18в,18а,18/1,19/2,20,21/1,21/2,22,23/1,23/2,24,25/1,25/2,26,27/1,27/2,28,29/1,29/2,30,32,32а,33,34,35/1,35/2,36,37/1,37/2,38,39/1,39/2,40,40а,41/1,41/2,42,43/1,43/2,44,45,46,47,48,49,50,50а,51,53.
Ардагерлер, Мектеп, Бәйтерек, Жастар, Жасыл ел, Солтүстік, Күншуақ, Кең дала тұйық көшелері, Саржар, Ойын алаңы, Комсомол, Т.Айбергенов, Бірлік, Желтоқсан, Жаңа талап, Жеңіс, Северная, Тәуелсіздікке 20 жыл,Теміржол, Н.Байғанин, Жағалау көшелері.
№ 273 сайлау учаскесі Орталығы: Сарыжар ауылы, Жаңа қоныс көшесі 70, мектеп
Шекарасы: Сарыжар ауылы: Әйтеке би көшесі №59, 61, 62, 63, 64 , 65, 66, 67, 68, 69, 70,71, 72, 73, 73а, 74, 75, 76,77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 87, 87а, 88, 89, 89а, 90, 91, 92, 92а, 92б, 93,94, 95,96,97,97а, 98,99,100,101,102,103, 104,105,106,107, 108,109,110,111,112,113,114, 115,116,117,118,118а, 119,120,121,122,123
Иманов көшесі №36,38,40,42,44,46, 48,50,52,54, 56, 58, 60, 61, 61а, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70,71,72,73,74,74а,76,77,78,79,80,81,82,83,84,85,86,87,88,89,90, 91,92,94,95,96,97,97а,98,99,100,101,102,103,104,105,106/1, 106/2,107,109,111,113,115,117, 119,121,123, 125,127,129
Тренин көшесі №52, 54,55, 56,57, 58, 59,60, 61,62,63,64,65,66,67, 68,69, 69а,70, 71,72,73,74,75,76,77,78,79,80,81, 82, 83, 83а, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90,91,92,93,94,95,96,97,98,99,100,101,102,103,104,105,106,107,108,109,110,111,112,116,117,120,121,121а
Жаңа қоныс көшесі, №310, 567, 158В, 249, 344 учаскелері
№ 274 сайлау учаскесі Орталығы: Жайсаң ауылы, Болашақ көшесі 33, ауылдық клуб
Шекарасы: № 33 разъезд, Жайсаң ауылы: Партизанская, Ә. Молдағұлова , Болашақ, ағайынды Ходатаевтар көшелері.
№ 275 сайлау учаскесі Орталығы: Жайсаң ауылы, Қамбар Медетов көшесі 34а, арнайы білім беру ұйымы
Шекарасы: Жайсаң ауылы: Мира, Қ.Медетов, С.Есенғалиев, Д.Қонаев, Садовая көшелері.
№ 276 сайлау учаскесі Орталығы: Жаңатаң ауылы, медпункт Шекарасы: Жаңатан ауылы.
№ 277 сайлау учаскесі Орталығы: Көкпекті ауылы, мектеп Шекарасы: Көкпекті ауылы.
№ 278 сайлау учаскесі Орталығы: Вознесеновка ауылы, мектеп Шекарасы: Вознесеновка ауылы.
№ 279 сайлау учаскесі Орталығы: Достық ауылы, мектеп Шекарасы: Достық ауылы.
№ 280 сайлау учаскесі Орталығы: Первомайка ауылы, ауылдық клуб Шекарасы: Первомайка ауылы.
№ 281 сайлау учаскесі Орталығы: Жаңажол ауылы, ауылдық клуб Шекарасы: Жаңажол ауылы.
№ 282 сайлау учаскесі Орталығы: Қарабұлақ ауылы, мектеп Шекарасы: Қарабұлақ ауылы.
№ 283 сайлау учаскесі Орталығы: Байнассай ауылы, мектеп Шекарасы: Байнассай ауылы.
№ 284 сайлау учаскесі Орталығы: Ақмоласай ауылы, ауылдық клуб Шекарасы: Ақмоласай ауылы.
№ 285 сайлау учаскесі Орталығы: 13 жыл Қазақстан ауылы, мектеп Шекарасы: 13 жыл Қазақстан ауылы.
№ 286 сайлау учаскесі Орталығы: Байторысай ауылы, мектеп Шекарасы: Байторысай ауылы.
№ 287 сайлау учаскесі Орталығы: Дмитриевка ауылы, мектеп Шекарасы: Дмитриевка ауылы.
№ 288 сайлау учаскесі Орталығы: Покровка ауылы, мектеп Шекарасы: Покровка ауылы.
№ 289 сайлау учаскесі Орталығы: Полтавка ауылы, ауылдық клуб Шекарасы: Полтавка ауылы.
№ 290 сайлау учаскесі Орталығы: Родниковка ауылы, ауылдық клуб Шекарасы: Родниковка ауылы.
№ 291 сайлау учаскесі Орталығы: Саржансай ауылы, мектеп Шекарасы: Саржансай ауылы.
№ 292 сайлау учаскесі Орталығы: Кеңсахара ауылы, мектеп Шекарасы: Кеңсахара ауылы.
№ 293 сайлау учаскесі Орталығы: Қаратоғай ауылы, ауылдық клуб Шекарасы: Қаратоғай ауылы.
№ 294 сайлау учаскесі Орталығы: Қаратаусай ауылы, ауылдық клуб Шекарасы: Қаратаусай ауылы.
№ 295 сайлау учаскесі Орталығы: Аққайын ауылы, мектеп Шекарасы: Аққайын ауылы.
№ 296 сайлау учаскесі Орталығы: Қызылжар ауылы, ауылдық клуб Шекарасы: Қызылжар ауылы.
№ 297 сайлау учаскесі Орталығы: Шевченко ауылы, мектеп Шекарасы: Шевченко ауылы.
№ 298 сайлау учаскесі Орталығы: Бөрте ауылы, мектеп Шекарасы: Бөрте ауылы.
№ 299 сайлау учаскесі Орталығы: Құрмансай ауылы, мектеп Шекарасы: Құрмансай ауылы.
№ 300 сайлау учаскесі Орталығы: Торайғыр ауылы, мектеп интернат Шекарасы: Торайғыр ауылы.
№ 301 сайлау учаскесі Орталығы: Егізата ауылы, мектеп Шекарасы: Егізата ауылы.
№ 302 сайлау учаскесі Орталығы: Шанды ауылы, медпункт Шекарасы: Шанды ауылы.
№ 303 сайлау учаскесі Орталығы: Хазірет ауылы, мектеп Шекарасы: Хазірет ауылы.
№ 304 сайлау учаскесі Орталығы: Жездібай ауылы, "Березовка" шаруа қожалығының кеңсесі Шекарасы: Жездібай ауылы.
УЧАСКЕЛІК САЙЛАУ КОМИССИЯЛАРЫНЫҢ ҚҰРАМЫ
№ 266 сайлау учаскесі Орталығы: Мәртөк ауылы, Абай көшесі 22, № 1 орта мектеп
тел. 21-2-97
Жамаладинов Марат Шаңдыбайұлы - төраға
Төлеуова Гүлмира Тоқтамысқызы - орынбасар
Колесник Елена Анатольевна - хатшы
Комиссия мүшелері
Қауменова Жанна Сергеевна
Қауменова Сұлушаш Қуандыққызы
Мальченко Людмила Александровна
Сухинькая Ирина Николаевна
№ 267 сайлау учаскесі
Орталығы: Мәртөк ауылы, Озмитель көшесі 5, «Балалар шығармашылығы орталығы» МКҚК ғимараты, тел.31-7-22
Шудабаев Қыдырбай Шудабайұлы - төраға
Саринова Мағира Хасенқызы - орынбасар
Таумышев Еркінғали Керейұлы - хатшы
Комиссия мүшелері
Бекова Анаргүл Төлегенқызы
Қонысбай Орынғали Сағитжанұлы
Лысова Галина Михайловна
Сибгатова Гүлмира Кенжеғалиқызы
№ 268 сайлау учаскесі
Орталығы: Мәртөк ауылы, Жамбыл көшесі 125,
№ 2 мектеп-гимназиясы, тел. 32-0-11
Есалин Әсет Сағымбайұлы - төраға
Байсағызов Руслан Серікбайұлы - орынбасар
Ақназаров Өтеген Тәжікұлы - хатшы
Комиссия мүшелері
Амандықова Сайра Амангелдіқызы
Зеленская Мария Николаевна
Куанова Гүлжан Қасенқызы
Мирманова Гүлдар Рысқалиқызы
№ 269 сайлау учаскесі
Орталығы: Мәртөк ауылы, Абай көшесі 131, «Мәртөк орман шаруашылығы» мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел. 22-3-96
Есенжанов Әлібек Тарбайұлы - төраға
Даулбаева Гүлмира Қонысқызы - орынбасар
Сукач Антонина Васильевна - хатшы
Комиссия мүшелері
Аргатюк Александр Анатольевич
Ботанова Гүлжан Оңғарқызы
Ескібаева Жәнипа Ғабдұлғалиқызы
Колесниченко Людмила Ивановна
№ 270 сайлау учаскесі
Орталығы: Қазан ауылы, мектеп, тел.27-3-18
Полегонько Павел Сергеевич - төраға
Данияров Кәкім Ысқақұлы - орынбасар
Калиниченко Лариса Сергеевна - хатшы
Комиссия мүшелері
Құрамысов Ерлан Олегович
Череутенко Татьяна Васильевна
№ 271 сайлау учаскесі
Орталығы: Құмсай ауылы, мектеп, тел.72-0-12
Қамзин Сабыржан Жақсылықұлы - төраға
Жұмағалиева Гүлмира Аманқосқызы - орынбасар
Әймұхамбетова Ляззат Сандібекқызы - хатшы
Комиссия мүшелері
Балсейітов Ықлас Зайноллаұлы
Иманалина Қалампыр Ерболатқызы
№ 272 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыжар ауылы, Жеңіс көшесі 4, мектеп, тел.33-3-20
Мұқанов Нұрлан Дабылұлы - төраға
Дүзбаев Рустембек Алпамысұлы - орынбасары
Алданаева Құралай Тілегенқызы - хатшы
Комиссия мүшелері
Зинешева Алтынай Жалғасқызы
Нестерова Любовь Васильевна
Омарбек Диляра Талғатқызы
Такрепова Зәуреш Мұратовна
№ 273 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыжар аулы, Жаңа қоныс көшесі 70, мектеп, тел.72-1-26
Мұхамбеткалиев Алмир Қонақбайұлы - төраға
Тәжібай Гүлмира Әбсұлтанқызы - орынбасар
Борашева Гүлмаржан Елубекқызы - хатшы
Комиссия мүшелері
Жолмағанбетова Саягүл Амантайқызы
Сағи Ақбөбек Ибадуллақызы
№ 274 сайлау учаскесі
Орталығы: Жайсан ауылы, Болашақ көшесі 33, ауылдық клубы, 28-7-19
Домбровский Владимир Геннадьевич - төраға
Тұралиев Айбек Жәнібекұлы - орынбасар
Таева Анима Акмадеевна - хатшы
Комиссия мүшелері
Байрамова Гүлнар Сағынбайқызы
Орлова Светлана Николаевна
№ 275 сайлау учаскесі
Орталығы: Жайсан ауылы, Қ.Медетов көшесі 34а, арнайы білім беру ұйымы,
тел.28-5-16
Закенов Әділхан Әмірұлы - төраға
Умарова Гүлмира Ахметбекқызы - орынбасар
Александрович Жанна Кинжибековна - хатшы
Комиссия мүшелері
Гриневич Людмила Ивановна
Омарова Дина Самидулақызы
№ 276 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңатан ауылы, медпункт, тел. 72-0-99
Байтурова Дина Мұрзаққызы - төраға
Дарханбаев Иманбай Жанабайұлы - орынбасар
Есмағамбетов Төлеген Арыстанұлы - хатшы
Комиссия мүшелері
Қилыбаев Әбдіғали Ілиясұлы
Молдағазин Асылхан Қобдракімұлы
№ 277 сайлау учаскесі
Орталығы: Көкпекті ауылы, мектеп, тел.72-8-81
Дүйсенбаева Құралай Тілепбайқызы - төраға
Мәдияров Елеусіз Имашұлы - орынбасар
Есқабылова Мәлика Мәдениетқызы - хатшы
Комиссия мүшелері
Жалменов Амантай Жолдасбайұлы
Кужиров Амангелді Ғабдоллаұлы
№ 278 сайлау учаскесі
Орталығы: Вознесеновка ауылы, мектеп, тел. 24-1-50
Бабоха Константин Сергеевич - төраға
Досанова Гүлшат Молдағалиқызы - орынбасар
Майташева Сәрсенгүл Сырымбетқызы - хатшы
Комиссия мүшелері
Кудлай Татьяна Александровна
Сариева Светлана Таңжарқызы
№ 279 сайлау учаскесі
Орталығы: Достық ауылы, мектеп,тел.72-6-63
Ушкевич Алевтина Николаевна - төраға
Бижанов Аманкелді Сапарғалиұлы - заместитель
Мендинова Нина Григорьевна - хатшы
Комиссия мүшелері
Көпесова Әсел Ералықызы
Құсаинова Бағдагүл Задыгерейқызы
№ 280 сайлау учаскесі
Орталығы: Первомайка ауылы, ауылдық клуб, тел.72-1-53
Зорбаева Ғалия Қайратқызы - төраға
Қарылғашев Нұрлан Жақсылықұлы - орынбасар
Прокопало Евгения Викторовна - хатшы
Комиссия мүшелері
Жармағамбетов Сейітқали Жұмағұлұлы
Логвиненко Людмила Петровна
№ 281 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңажол ауылы, ауылдық клуб, тел.73-7-10
Чипегина Наталья Николаевна - төраға
Меңдібеков Тлеумаш Тұрмұханұлы - орынбасар
Вишинская Ольга Владимировна - хатшы
Комиссия мүшелері
Сарқұлова Ақзия Мәжитқызы
Субалов Азамат Ғарипұлы
№ 282 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарабұлақ ауылы, мектеп, тел.72-5-88
Большакова Светлана Ивановна - төраға
Лащ Игорь Валерьевич - орынбасар
Сайдаев Гаирбек Маирбекович - хатшы
Комиссия мүшелері
Мадиярова Ангелина Григорьевна
Сайдаева Олеся Евгеньевна
№ 283 сайлау учаскесі
Орталығы: Байнассай ауылы, мектеп, тел.26-3-20
Мезенец Виктор Васильевич - төраға
Сейітқалиева Айгерім Серикқызы - орынбасар
Ағайдарова Күляш Зайналғобиқызы - хатшы
Комиссия мүшелері
Гилманова Әсел Әлібекқызы
Шнар Андрей Андреевич
№ 284 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақмоласай ауылы, ауылдық клуб, тел. 72-3-88
Зарешняк Виктор Васильевич - төраға
Рабинович Раиса Жұмабайқызы - орынбасар
Кудиярова Гүлбану Мүтанқызы - хатшы
Комиссия мүшелері
Козлова Раиса Александровна
Шульгин Александр Владимирович
№ 285 сайлау учаскесі
Орталығы: 13 жыл Қазақстан ауылы, мектеп, тел.72-6-78
Бәйденов Өтепқали Ғазизұлы - төраға
Мәдиева Маржанкүл Аманкелдіқызы - орынбасар
Клушева Жәмила Бытынбайқызы - хатшы
Комиссия мүшелері
Байденов Дулат Баққалиұлы
Құлқашева Жанылсын Сабыржанқызы
№ 286 сайлау учаскесі
Орталығы: Байторысай ауылы, мектеп, тел. 25-3-54
Князьбаева Алмагүл Бақытжанқызы - төраға
Эминова Гүлнар Советбекқызы - орынбасар
Әжниязова Әмина Әкімгерейқызы - хатшы
Комиссия мүшелері
Мартенс Олег Петрович
Оразов Әкімгерей Нұрсейітұлы
№ 287 сайлау учаскесі
Орталығы: Дмитриевка ауылы, мектеп, тел.73-7-65
Решетник Юрий Николаевич - төраға
Әжғалиев Мұрат Ағынтайұлы - орынбасар
Решетник Надежда Петровна - хатшы
Комиссия мүшелері
Байниязова Балнұра Чашемқызы
Күзембаев Жұмамұрат Бисембайұлы
№ 288 сайлау учаскесі
Орталығы: Покровка ауылы, мектеп, тел.25-6-15
Алдрапеков Рысқали Майланұлы - төраға
Белый Александр Александрович - орынбасар
Синенко Ольга Вячеславовна - хатшы
Комиссия мүшелері
Белая Антонина Григорьевна
Чабанова Антонина Рудольфовна
№ 289 сайлау учаскесі
Орталығы: Полтавка ауылы, ауылдық клуб, тел.25-5-14
Бағауов Табигат Тілеулинұлы - төраға
Жабетова Жаңыл Сатыбалдықызы - орынбасар
Шапенова Дина Маратқызы - хатшы
Комиссия мүшелері
Карпенко Марина Владимировна
Шоқанов Елубай Даниярұлы
№290 сайлау учаскесі
Орталығы: Родниковка ауылы, ауылдық клуб тел. 25-1-34
Сейітов Жайлыбек Тойғылыұлы - төраға
Досжанов Асқарбек Алмабекұлы - орынбасар
Сүлейменова Сәуле Серікбайқызы - хатшы
Комиссия мүшелері
Дәуқұлова Айнұр Серікбайқызы
Жамансарина Жанаргүл Шәмілқызы
Қарағұлова Сандуғаш Оқасқызы
Лукьяненко Надежда Ивановна
№ 291 сайлау учаскесі
Орталығы: Саржансай ауылы, мектеп, тел. 27-8-35
Әбикенова Айтбике Кеңесқызы - төраға
Савчук Наталья Петровна - орынбасар
Дәриманова Ақтоты Сәрсенбайқызы - хатшы
Комиссия мүшелері
Ілиясова Райса Ахметжанқызы
Рахимова Ольга Ивановна
№ 292 сайлау учаскесі
Орталығы: Кенсахара ауылы, мектеп, тел. 72-3-87
Қилыбаев Есенгелді Омарұлы - төраға
Минибаев Асылгарей Адилгареевич - орынбасар
Ілиясова Әлия Тұнғышбайқызы - хатшы
Комиссия мүшелері
Айтпаева Бибігүл Қабикызы
Антощак Татьяна Григорьевна
№ 293 сайлау учаскесі
Орталығы: Қаратоғай ауылы, ауылдық клуб, тел.26-7-91
Ізмағамбетова Айман Елемесқызы - төраға
Ізімқанова Ардақ Ізімқанқызы - орынбасар
Есенғалиев Қуаныш Ержанұлы - хатшы
Комиссия мүшелері
Жиенбаева Маржан Елеусізқызы
Жұмабаева Дәметкен Амангелдіқызы
Төлегенова Гүлсезім Төлепбергенқызы
Тілепбаева Сәуле Жанзадақызы
№ 294 сайлау учаскесі
Орталығы: Қаратаусай ауылы, ауылдық клуб, тел. 26-6-57
Нұрғалиев Сақтаған Мерейұлы - төраға
Мамедова Наталья Васильевна - орынбасар
Куницкая Гүлнұр Орынбасарқызы – хатшы
Комиссия мүшелері
Әжіғалиев Нұрлан Айтқалиұлы
Полуда Валентина Яковлевна
№ 295 сайлау учаскесі
Орталығы: Аққайын ауылы, мектеп, тел. 25-7-32
Ізмухамбетова Жұмасұлу Сағынайқызы - төраға
Грачев Григорий Александрович - орынбасар
Асқарова Гүлсім Олеговна - хатшы
Комиссия мүшелері
Жусупова Венера Габдолханқызы
Отаров Сағидолла Бижанұлы
№ 296 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылжар ауылы, ауылдық клуб, тел.24-4-56
Ахметов Айбек Жаппасұлы - төраға
Қосжанов Нұрберген Нұртасұлы - орынбасар
Казыдуб Татьяна Николаевна - хатшы
Комиссия мүшелері
Қалиева Гүлнафис Бауыржанқызы
Кенжебаева Гүлмира Поштыбайқызы
№ 297 сайлау учаскесі
Орталығы: Шевченко ауылы, мектеп, тел. 73-1-94
Маар Татьяна Васильевна - төраға
Айтжанов Орынтай Орынбасарұлы - орынбасар
Грабович Наталья Викторовна - хатшы
Комиссия мүшелері
Гельманова Ольга Александровна
Ивкина Александра Сергеевна
№ 298 сайлау учаскесі
Орталығы: Бөрте ауылы, мектеп, тел. 28-1-26
Артығалиева Гүлжан Шерниязқызы - төраға
Қалманов Арыслан Елемесұлы - орынбасар
Қибашева Әсел Құлжанқызы - хатшы
Комиссия мүшелері
Жұмағазина Роза Серікқызы
Зобенко Татьяна Николаевна
№ 299 сайлау учаскесі
Орталығы: Құрмансай ауылы, мектеп, тел. 26-1-08
Клушов Ерлан Серікқалиұлы - төраға
Булгаков Юрий Владимирович - орынбасар
Зайченко Людмила Яковлевна - хатшы
Комиссия мүшелері
Қуанышбеков Жомарт Нұралұлы
Қожабекова Фарида Қалдыбайқызы
№ 300 сайлау учаскесі
Орталығы: Торайғыр ауылы, мектеп интернат, тел. 73-4-62
Көшкенов Өтепберген Базарбайұлы - төраға
Тәжіғұлова Лариса Валиевна - орынбасар
Боль Наталья Николаевна - хатшы
Комиссия мүшелері
Адеков Алпамыс Дүйсенұлы
Сали Қалдыбек Жаңабайұлы
№ 301 сайлау учаскесі
Орталығы: Егізата ауылы, мектеп, тел. 74-2-11
Байалиева Анна Николаевна - төраға
Мринская Нина Андреевна - орынбасар
Көжеғұлов Серік Борамбайұлы - хатшы
Комиссия мүшелері
Лыхогляд Наталья Васильевна
Смирнов Валерий Александрович
№ 302 сайлау учаскесі
Орталығы: Шанды ауылы, медпункт, тел. 74-1-02
Илюсинова Наталья Николаевна - төраға
Нечипоренко Евгения Ивановна - орынбасар
Сластен Әсел Сейілханқызы - хатшы
Комиссия мүшелері
Аникушина Валентина Александровна
Қайырғалиев Киибай Нұрлыхинұлы
№ 303 сайлау учаскесі
Орталығы: Хазірет ауылы, мектеп, тел. 98-38-35
Куставлетова Махаббат Серікбайқызы - төраға
Иванько Татьяна Александровна - орынбасар
Иванько Елена Ивановна - хатшы
Комиссия мүшелері
Гуйван Надежда Викторовна
Палымбетова Шынар Аманғалиқызы
№ 304 сайлау учаскесі
Орталығы: Жездібай ауылы, «Берёзовка» шаруа қожалығының кеңсесі, тел. 98-39-53
Тлеулесова Наталья Александровна - төраға
Деревянкина Наталья Анатольевна - орынбасар
Юденко Татьяна Анатольевна - хатшы
Комиссия мүшелері
Мавликеев Владимир Давлетгареевич
Скачко Надежда Закиевна
Мәртөк аудандық сайлау комиссиясы